dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie určená pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii sexshopu Dildo-Vibrátor.cz, který se specializuje na potěšení žen.  Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen (vibrátory). Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických výrobků, kde vždy naleznete fotografie zboží, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

položek: 211

na stránku

Nastavit vzestupně

položek: 211

na stránku

Nastavit vzestupně
[profiler]
Memory usage: real: 23855104, emalloc: 23020136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.2428100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,400524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.022911,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,536786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00441171,496262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match2.2001100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009912,303,2242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0001,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,160262,144
OBSERVER: log0.0006171,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1897100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033641,328,1921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01384187,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,408262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00604221,464262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,432262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,232262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,744262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001112160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.063114,860,3204,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009577120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007576960
BLOCK: root0.0005180,344262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01786171,096,0400
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161172,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,912262,144
BLOCK: right.poll0.00281164,6960
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,200262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,640262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,640262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: currency0.0003173,384262,144
BLOCK: category.products0.02871520,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,104262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.039032,379,5282,097,152
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.373131,307,2404,194,304
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.002332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.098831,015,6960
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0749100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00392476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.84012311,675,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0696232405,6960
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml2.005019,031,9369,699,328
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00791124,224262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,144262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.025324611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.011624637,7520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291182,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.933017,678,1128,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04181944,8240
OBSERVER: tax0.01681312,4720
OBSERVER: inventory0.02101532,7360
OBSERVER: giftmessage0.0031180,4960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,8880
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.433411,785,1601,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0053112,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00382111,102,7920
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.71472111,697,888262,144
locale/currency0.0061416223,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00292117120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00282116960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007148,1760
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,7520
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03561488,5680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004120,0640
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.07663400
CACHE_URL0.06471959,0081,048,576