dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie určená pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii sexshopu Dildo-Vibrátor.cz, který se specializuje na potěšení žen.  Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen (vibrátory). Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických výrobků, kde vždy naleznete fotografie zboží, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

položek: 211

na stránku

Nastavit vzestupně

položek: 211

na stránku

Nastavit vzestupně
[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23885936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.2149100
mage::app::init::system_config0.0013133,2960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,432786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023211,692,2321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,536524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,384262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,616262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00451171,5520
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match2.1659100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013212,672,3602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191147,3920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1523100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033641,328,2881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01374187,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,608262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1920
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001112160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.064014,841,8484,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,472262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009577120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007576960
BLOCK: root0.0006180,3360
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,288262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,104262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01736171,096,0080
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,296262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121142,000262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00281164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,088262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,136262,144
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.02931520,704524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.038632,379,7042,359,296
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.327231,305,3124,194,304
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.002532160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.093431,016,3920
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,080262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0384100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00392476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.84862311,675,048524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0714232405,7120
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.967819,028,7369,699,328
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00801123,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.026024611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.011824637,7520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301182,0640
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.895217,676,5768,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04261945,8080
OBSERVER: tax0.01761310,3840
OBSERVER: inventory0.02111533,9440
OBSERVER: giftmessage0.0031182,9120
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7120
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.447611,786,224786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0053112,9760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00372111,102,8000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.72102111,697,888262,144
locale/currency0.0062416225,1760
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00302115680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00292116880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,9680
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0026126,7600
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03581488,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,9680
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.07733400
CACHE_URL0.06511958,0401,048,576