dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Filtr výrobků

Akce:
  1. Akce (4),
  2. Novinky (11),
  3. Sleva (25),
  4. TOP produkt (35)
Google kategorie:
  1. Pro dospělé > Erotika > Erotické pomůcky (75)
Manufacturer:
  1. B SWISH (5),
  2. Durex (1),
  3. Feelz toys (5),
  4. Lelo (2),
  5. Pipedream (2),
  6. Plaisirs Secrets (1),
  7. Scala (1),
  8. Seven Creations (2),
  9. TLC (4),
  10. ToyJoy (1),
  11. Toyz 4Lovers (10),
  12. Vibe Therapy (9),
  13. Wanachi (2),
  14. We-Vibe (2),
  15. You2Toys (7)
Materiál:
  1. 100% lékařský silikon (5),
  2. 100% silikon + ABS plast (32),
  3. ABS plast (17),
  4. Gel (2),
  5. Měkký gel (2),
  6. PVC (1),
  7. Silikon (6),
  8. TPR (1),
  9. TPR + ABS plast (8)
Vibrace na klitoris:
  1. Ano (37),
  2. Ne (36)
Základní barva:
  1. Červená (2),
  2. Oranžová (1),
  3. Růžová (23),
  4. Transparentní (1),
  5. Bílá (6),
  6. Černá (10),
  7. Fialová (14),
  8. Modrá (9),
  9. Růžová / Tělová (1),
  10. Stříbrná (1),
  11. Tělová (2)
Cena:
  1. 0,00 Kč - 1 000,00 Kč (54),
  2. 1 000,00 Kč - 2 000,00 Kč (27),
  3. 2 000,00 Kč - 3 000,00 Kč (10),
  4. 3 000,00 Kč - 4 000,00 Kč (4),
  5. 4 000,00 Kč - 5 000,00 Kč (1)

Luxusní vibrátory - Sexshop Dildo-Vibrátor.cz

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy. Naleznete zde erotické výrobky a hlavně luxusní vibrátory. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Jednotlivé výrobky jsou vytvořeny ze zdravotně nezávadných a velice příjemných materiálů. Pořízením erotické pomůcky zn. We-vibe II, Lelo či Evolved rozhodně neprohloupíte a potěšíte.

položek: 96

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 96

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 22142576
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2681100
mage::app::init::system_config0.0014133,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351642,552786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023911,692,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01261546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015933,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003156560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003156960
mage::app::init_front_controller0.00471299,336262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,568262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004236480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002156640
mage::dispatch::routers_match1.2212100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013412,682,9522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0401,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.2073100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00191127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039193153,7120
__EAV_LOAD_MODEL__0.051071,527,9601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0022111422,672524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02387233,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00054952,8000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00737132,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00987232,632262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00947229,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0002724,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,440262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,2240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088216,832,4726,815,744
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010677120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008676960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,864262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,296262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0093329584,5200
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,408262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111142,024262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00311164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,240262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,048262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,392262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.049112,446,5202,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00211107,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010114,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Attribute0.0001610,9200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00307133,5360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,5280
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,864262,144
BLOCK: category.products0.00621279,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0008235,0480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013631,094,2961,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.17583596,9362,097,152
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001132160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04133460,2640
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00281123,7040
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,072262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.0617100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00211346960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.3901124414,992262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0360125215,1440
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.024115,230,5045,767,168
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,600262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.013613311,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.006313323,2880
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01351182,560262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001212,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.107711,347,9361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Layer_Filter_Attribute0.0002615,6480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00064758,1200
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0202725,4240
DISPATCH EVENT:catalogindex_prepare_price_select0.02162376,624262,144
OBSERVER: tax0.02473324,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Class0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Mysql4_Class_Collection0.0007445,1760
OBSERVER: weee0.0006277,6240
locale/currency0.0039197221,576262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml0.880313,256,8243,670,016
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01841425,1520
OBSERVER: inventory0.01211328,8400
OBSERVER: giftmessage0.0016152,7200
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,9920
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.64411749,448262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047110,9760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.001696502,0320
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.320596547,1760
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0013966400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0013966000
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,8000
CACHE_URL0.03261478,048524,288