dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie určená pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii sexshopu Dildo-Vibrátor.cz, který se specializuje na potěšení žen.  Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen (vibrátory). Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických výrobků, kde vždy naleznete fotografie zboží, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

položek: 210

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 210

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23837496
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1741100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023311,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,352262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00381159,8560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match2.1257100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,9122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,799,0641,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1119100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033841,328,2081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01344187,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,9360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,4640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,568262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1760
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001012160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042614,841,8324,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,520262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009577120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007576960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,280262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,112262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01756141,090,6880
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111142,032262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00281164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,080262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,168262,144
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00791520,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,1120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.038832,369,2962,097,152
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.302931,297,9764,456,448
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.002432160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.091631,013,5520
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,384262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,040262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0190100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00392466960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.84442301,672,880524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0719231403,9680
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.949518,984,9449,699,328
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00811123,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.025924511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.011924537,6240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311182,0240
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.874717,640,9048,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04201943,1840
OBSERVER: tax0.01691312,1600
OBSERVER: inventory0.02121531,3360
OBSERVER: giftmessage0.0030180,3680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,6880
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.431111,777,728786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048112,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00382101,097,5680
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.71472101,693,072262,144
locale/currency0.0062414224,9360
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00292106080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00282107040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007148,2080
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0038126,8240
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03611487,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0006119,6480
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.07593400
CACHE_URL0.06431942,8321,048,576