dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie určená pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii sexshopu Dildo-Vibrátor.cz, který se specializuje na potěšení žen.  Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen (vibrátory). Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických výrobků, kde vždy naleznete fotografie zboží, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

položek: 211

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 211

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 23592960, emalloc: 22391600
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1264100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023511,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match2.0832100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010512,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9841,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0723100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.033741,328,1121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01404187,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,4000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,488262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,440262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001112160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.043214,841,8964,980,736
BLOCK: formkey0.00051145,520262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009577120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007576960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,856262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01856161,094,2320
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,392262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00311164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,200262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,496262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00841520,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.037722,243,3842,359,296
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.295621,296,0964,194,304
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.002322160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.092421,012,3920
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00391231,3840
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,072262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9790100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00392476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.80312301,185,160524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0718231404,2160
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.908118,521,9369,437,184
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.025324611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.011624637,7520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281182,0240
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.872517,660,8728,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04181942,5440
OBSERVER: tax0.01681310,5120
OBSERVER: inventory0.02111533,0480
OBSERVER: giftmessage0.0031180,3520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7520
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.426611,778,120786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047112,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00372111,102,7920
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.71132111,697,824262,144
locale/currency0.0062416223,912262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00292116320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00272116560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007148,0960
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0027126,8240
CACHE_URL0.06581947,1761,048,576