dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie určená pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii sexshopu Dildo-Vibrátor.cz, který se specializuje na potěšení žen.  Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen (vibrátory). Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických výrobků, kde vždy naleznete fotografie zboží, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

položek: 209

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 209

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23512848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3172100
mage::app::init::system_config0.0014133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,536786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024811,855,4641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00341159,8960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match2.2681100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013412,682,9362,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,799,0881,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2541100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00201127,848262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039188152,560262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.033841,328,3041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,904262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01324187,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,648262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00604217,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,272262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,800262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001112160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.065414,841,7204,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009577120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007576960
BLOCK: root0.0006180,336262,144
BLOCK: head0.00061164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,256262,144
BLOCK: footer0.00051113,2800
BLOCK: core_profiler0.0003163,368262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01736101,083,6080
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,648262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00291164,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,448262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: currency0.0003173,368262,144
BLOCK: category.products0.02881520,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,864262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.034822,223,3842,097,152
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.316321,282,3924,194,304
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.002222160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.269521,008,0960
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.1381100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00382456960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.79382281,181,200262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0690229400,6640
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml2.070418,471,6169,437,184
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00801123,600262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.025124411,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.011524437,4960
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321182,064262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml2.034717,614,4808,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04241938,4000
OBSERVER: tax0.01711309,6160
OBSERVER: inventory0.02131529,1680
OBSERVER: giftmessage0.0031181,0080
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004113,0000
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.413211,773,992786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048112,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00372091,092,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.70442091,687,808262,144
locale/currency0.0060412224,4080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00282096560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00282096800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008148,1680
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,8320
CACHE_URL0.06261938,4961,048,576