dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor s dráždidly klitorisu 2

Tento vibrátor dráždí dámské přirození a zároveň klitoris, tedy 2 v 1.
Vibrátor s dráždidly klitorisu
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 610,00 Kč

Naše cena: 349,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Vibrátor s dráždidly klitorisu 2 - Popis produktu

Klasický vibrátor tady nehledejte. Tento vibrátor dráždí dámské přirození a zároveň klitoris, tedy 2 v 1. V tomto vibrátoru naleznou ženy, toho správného pomocníka, při milostných hrátkách. Větší prožitek zaručuje dostatečná lubrikace.

Vibrátor s dráždidly klitorisu 2 - Další informace

Kód ero*v00382
Délka (cm) 19
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21069784
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3944100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023611,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00391174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,824262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000211664262,144
mage::dispatch::routers_match0.3523100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,6402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9601,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3415100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,656262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034148139,576262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.043812,326,4482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019102388,488262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01341347,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00711161,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01661432,000262,144
OBSERVER: inventory0.00582266,6720
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01191203,368262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019011,155,6401,310,720
OBSERVER: reports0.018311,077,9521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004169,752262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044315,691,5125,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,536262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0006180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,432262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00131175,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,880262,144
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0010114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,624262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2050100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0762281,472,7041,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.196313,386,9443,670,016
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871124,280262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00504611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311184,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.164013,017,4643,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01311384,072524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0016147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00361150,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001421,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00459161,3120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00041025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00821555,992524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01062554,064524,288
locale/currency0.00214221,576262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0010119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.03341270,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0002147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0081111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.013718,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00651113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00641111,5440
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020245,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01161279,688524,288
CACHE_URL0.0032148,2560