dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor s přísavkou Morpheus

Vibrátor Morpheus je v tělové barvě a vybavený přísavkou pro snadnější připevnění na hladké povrchy, jako jsou sklo či hladké desky. Vibrátor s přísavkou je v reálném provedení se zvýrazněným žaludem, varlaty. Dálkové ovládání se třemi stupněmi rychlosti potěší každou náročnou ženu. Vibrátor je vhodný i jako dárek.


Vibrátor s přísavkou Morpheus

Více pohledů

  • Vibrátor s přísavkou Morpheus
  • Vibrátor s přísavkou Morpheus
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 899,00 Kč

Naše cena: 679,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Vibrátor s přísavkou Morpheus - Popis produktu

Vibrátor Morpheus je v tělové barvě a vybavený přísavkou pro snadnější připevnění na hladké povrchy, jako jsou sklo či hladké desky. Vibrátor s přísavkou je v reálném provedení se zvýrazněným žaludem, varlaty. Dálkové ovládání se třemi stupněmi rychlosti potěší každou náročnou ženu. Vibrátor je vhodný i jako dárek.


 



  • Délka: 19 cm

  • Šířka: 3- 4,5 cm

  • Barva: tělová

  • Napájení: 3x AAA baterie

  • Vodotěsnost: ne

Vibrátor s přísavkou Morpheus - Další informace

Kód ero*v00102
Délka (cm) 18,5
Materiál Realistický
Napájení Ano
Druh napájení 3x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 20032504
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3569100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005413760
mage::app::init::stores0.026411,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0004114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0004114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000211648262,144
mage::dispatch::routers_match0.3111100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013712,313,6162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,798,9441,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0009176,064262,144
OBSERVER: log0.0007171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2969100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.042712,331,0802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003012050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01481347,704524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00791166,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01821431,992524,288
OBSERVER: inventory0.00411220,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01381203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018411,155,6561,048,576
OBSERVER: reports0.017811,077,9841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0002122,0080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043615,679,9605,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009826960
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,200262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,360262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,776262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,256262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,944262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,384262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,152262,144
BLOCK: product.info0.00141175,3120
BLOCK: product.info.media0.00041173,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,104262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00081182,488262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,376262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,560262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,600262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1677100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0661271,484,2001,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00762948,816262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.158912,996,3203,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00851124,448262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281184,2320
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.127412,627,1442,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019147,448262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00631160,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00389161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00851556,048786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00741548,848786,432
locale/currency0.00222221,600262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02401270,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.006615920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,248262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019145,872262,144
CACHE_URL0.0032148,2560