dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor s přísavkou Morpheus

Vibrátor Morpheus je v tělové barvě a vybavený přísavkou pro snadnější připevnění na hladké povrchy, jako jsou sklo či hladké desky. Vibrátor s přísavkou je v reálném provedení se zvýrazněným žaludem, varlaty. Dálkové ovládání se třemi stupněmi rychlosti potěší každou náročnou ženu. Vibrátor je vhodný i jako dárek.


Vibrátor s přísavkou Morpheus

Více pohledů

  • Vibrátor s přísavkou Morpheus
  • Vibrátor s přísavkou Morpheus
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme v pondělí

Běžná cena: 899,00 Kč

Naše cena: 679,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Vibrátor s přísavkou Morpheus - Popis produktu

Vibrátor Morpheus je v tělové barvě a vybavený přísavkou pro snadnější připevnění na hladké povrchy, jako jsou sklo či hladké desky. Vibrátor s přísavkou je v reálném provedení se zvýrazněným žaludem, varlaty. Dálkové ovládání se třemi stupněmi rychlosti potěší každou náročnou ženu. Vibrátor je vhodný i jako dárek.


 



  • Délka: 19 cm

  • Šířka: 3- 4,5 cm

  • Barva: tělová

  • Napájení: 3x AAA baterie

  • Vodotěsnost: ne

Vibrátor s přísavkou Morpheus - Další informace

Kód ero*v00102
Délka (cm) 18,5
Materiál Realistický
Napájení Ano
Druh napájení 3x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21790216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3727100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351642,496786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023811,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00481299,328262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,560262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.3245100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,682,9522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0881,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3111100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040312,331,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002812050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01371347,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00761166,008262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01431432,024524,288
OBSERVER: inventory0.00401220,136262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01011203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.021111,155,6561,310,720
OBSERVER: reports0.020511,077,9841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8720
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045215,691,4645,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,496262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,824262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,824262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,248262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00281164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,256262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,456262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: product.info0.00141175,312262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0004172,032262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,472262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,448262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0009172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003173,008262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1791100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0708271,484,1842,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00842948,816262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.168112,995,1683,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871123,728262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00544511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00264512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281184,2240
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.133112,627,3602,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,072262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00651160,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00449161,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00041025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00871555,960524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00771548,760524,288
locale/currency0.00222221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0013119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02691270,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.006815920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0027150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0026145,8720
CACHE_URL0.0054147,2960