dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor Metallic - světle modrý

Gelový vibrátor ve světle modrém provedení. Použitý gelový materiál je velmi příjemný a jistě jej ocení i ta nejnáročnější žena. Tento modrý vibrátor disponuje plynulou regulací vibrace. Tento vibrátor je velice oblíbený jako dárek. Prodáváno po kusech.

Vibrátor Metallic světle modrý vibrátor za příznivou cenu

Více pohledů

  • Vibrátor Metallic světle modrý vibrátor za příznivou cenu
  • Vibrátor Metallic světle modrý vibrátor za příznivou cenu
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme následující pracovní den

Běžná cena: 440,00 Kč

Naše cena: 379,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Vibrátor Metallic - světle modrý - Popis produktu

Gelový vibrátor ve světle modrém provedení. Použitý gelový materiál je velmi příjemný a jistě jej ocení i ta nejnáročnější žena. Tento modrý vibrátor disponuje plynulou regulací vibrace. Tento vibrátor je velice oblíbený jako dárek. Prodáváno po kusech.

Vibrátor Metallic - světle modrý - Další informace

Kód ero*v00032
Délka (cm) 19
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3,5
Průměr maximální (cm) 4
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Modrá transparentní

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21088192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3910100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.025111,692,0401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01361546,464786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00421174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3468100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010612,313,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9761,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3357100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,688262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,608262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.044812,331,5122,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,264262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01491348,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00971166,088262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02051431,992262,144
OBSERVER: inventory0.00572266,672262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01551203,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017511,155,7521,310,720
OBSERVER: reports0.016811,078,0561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0005169,760262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046615,691,8085,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,496262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,688262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,296262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00311164,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,440262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,768262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0005192,1200
BLOCK: product.info0.00171175,352262,144
BLOCK: product.info.media0.00061173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0004172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,912262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,488262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,112262,144
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1949100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0729281,482,3281,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.186013,400,2483,670,016
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00921124,440262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00494611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301184,208262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.153413,028,9203,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00641160,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001842,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00389161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00911556,016524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01272554,088524,288
locale/currency0.00234221,616262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02491270,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0069111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007318,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00631113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00621111,5440
OBSERVER: tax0.0041112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021246,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,552262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01211279,640262,144
CACHE_URL0.0035151,9680