dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor Metallic - bílý

Gelový vibrátor v bílém provedení. Použitý gelový materiál je velmi příjemný a jistě jej ocení i ta nejnáročnější žena. Tento bílý vibrátor disponuje plynulou regulací vibrace. Tento vibrátor je velice oblíbený jako dárek.

Vibrátor Metallic bílý vibrátor za příznivou cenu

Více pohledů

  • Vibrátor Metallic bílý vibrátor za příznivou cenu
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 520,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Vibrátor Metallic - bílý - Popis produktu

Gelový vibrátor v bílém provedení. Použitý gelový materiál je velmi příjemný a jistě jej ocení i ta nejnáročnější žena. Tento bílý vibrátor disponuje plynulou regulací vibrace. Tento vibrátor je velice oblíbený jako dárek.

Vibrátor Metallic - bílý - Další informace

Kód ero*v00041
Délka (cm) 18,5
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Bílá

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22182120
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3991100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,496786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.022611,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003126960
mage::app::init_front_controller0.00471299,328262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,560262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00341159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3523100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012712,682,9282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161157,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,0161,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3391100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.048112,329,2482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0027102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003312050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01581348,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00691163,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01811431,984524,288
OBSERVER: inventory0.00492266,664262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01411203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,155,6641,310,720
OBSERVER: reports0.017511,077,9921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003122,0080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046815,691,6085,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,472262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0006180,3360
BLOCK: head0.00051164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,840262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,264262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00281164,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,624262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: product.info0.00151175,344262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0004172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,040262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,464262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0004173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,976262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1967100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0684281,478,4161,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00813050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.187813,393,2403,670,016
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,784262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281184,2160
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.156113,023,9283,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01351384,120524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521157,0000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00399161,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00851556,000524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01092554,072524,288
locale/currency0.00224221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02411270,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0061111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.016318,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00651113,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00641111,544262,144
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,952262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0022246,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019140,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01121279,568262,144
CACHE_URL0.0033149,4560