dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrační nafukovací kolík - black

Anální kolík, který lze upravit dofoukáním dle svých představ. Vibrace rozdráždí a uvolní anální otvor.
Vibrační nafukovací kolík - black

Více pohledů

  • Vibrační nafukovací kolík - black
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 699,00 Kč

Naše cena: 539,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Vibrační nafukovací kolík - black - Popis produktu

Vibrační anální kolík, který si snadno dofouknete do Vámi požadované velikosti. Anální kolík zavádějte vždy jen s pomocí kvalitního análního lubrikačního gelu!!! Po zavedení si již můžete přiloženou pumpičkou dofouknout velikost celého kolíku. Pak si již můžete užívat vibrací. Tento výrobek můžeme jen doporučit. Je zákazníky hodně vyhledávaný.

Vibrační nafukovací kolík - black - Další informace

Kód ero*a00007
Délka (cm) 11
Délka při nafouknutí (cm) 14
Materiál Latex
Napájení Ano
Průměr minimální (cm) 3,5
Vibrace Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová
Přísavka Ne

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20304816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3691100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.025411,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00441174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.002011,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3246100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181157,952262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9441,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0009176,072262,144
OBSERVER: log0.0007171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3139100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.042012,270,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001899377,040262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911749,0480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01471336,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066367,7520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00791163,824262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01411431,992524,288
OBSERVER: inventory0.00492266,672262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00991203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018711,155,6321,310,720
OBSERVER: reports0.017911,077,9601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0006169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,520262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048715,679,9525,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0011846960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00092245,736262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,168262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,360262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00051138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,656262,144
BLOCK: right.poll0.00291164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081272,248262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,680262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0004172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00171175,392262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,032262,144
BLOCK: product.attributes0.0004182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0004171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,600262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0004172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1834100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0638281,415,2321,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783050,576262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.174613,324,3763,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00881124,3920
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00454611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321184,2320
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.142212,953,9923,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00531156,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,480262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861555,960524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01092554,032524,288
locale/currency0.00224221,576262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01881205,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0066111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007418,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00611113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00601111,5440
OBSERVER: tax0.0041112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020245,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017140,072262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00951280,160262,144
CACHE_URL0.0033149,6640