dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrační nafukovací kolík - black

Anální kolík, který lze upravit dofoukáním dle svých představ. Vibrace rozdráždí a uvolní anální otvor.
Vibrační nafukovací kolík - black

Více pohledů

  • Vibrační nafukovací kolík - black
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme v pondělí

Běžná cena: 699,00 Kč

Naše cena: 539,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Vibrační nafukovací kolík - black - Popis produktu

Vibrační anální kolík, který si snadno dofouknete do Vámi požadované velikosti. Anální kolík zavádějte vždy jen s pomocí kvalitního análního lubrikačního gelu!!! Po zavedení si již můžete přiloženou pumpičkou dofouknout velikost celého kolíku. Pak si již můžete užívat vibrací. Tento výrobek můžeme jen doporučit. Je zákazníky hodně vyhledávaný.

Vibrační nafukovací kolík - black - Další informace

Kód ero*a00007
Délka (cm) 11
Délka při nafouknutí (cm) 14
Materiál Latex
Napájení Ano
Průměr minimální (cm) 3,5
Vibrace Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová
Přísavka Ne

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 22058304
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4012100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,512786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023411,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00491299,368262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,600262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3532100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013412,682,8722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,0081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3393100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.048312,270,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001799377,080262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911749,0480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01681336,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066367,7520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00811163,824262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01391431,992262,144
OBSERVER: inventory0.00512266,672262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00951203,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.022611,155,7521,310,720
OBSERVER: reports0.022011,078,0401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,880262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004169,776262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0173126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044215,691,5685,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,824262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,688262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,296262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00331164,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,280262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,752262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,488262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141175,384262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,896262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,424262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,112262,144
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,296262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,624262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1821100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0618281,415,3841,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.173513,323,1763,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,752262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311184,200262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.141512,954,0562,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01321384,096524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00511156,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,9040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00821556,008524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01042554,080524,288
locale/currency0.00204221,624262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01831205,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015148,704262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0073111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007218,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00591113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00581111,5440
OBSERVER: tax0.0039112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0022245,5360
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019140,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00931280,112262,144
CACHE_URL0.0032148,704262,144