dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Venušiny kuličky - latexové

Venušiny kuličky z latexu, které jsou určeny pro posilování Vašich poševních svalů.
Venušiny kuličky - latexové
externí sklad

Běžná cena: 211,00 Kč

Naše cena: 139,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Venušiny kuličky - latexové - Popis produktu

Venušiny kuličky vyrobené z latexu, které jsou měkčené. Tyto venušiny kuličky jsou určené pro posilování poševních svalů a zároveň Vás mohou při pohybu např. chůzi, běhu, cvičení, uklízení dovést až k orgasmu.


 


Ženy, které pravidelně posilují poševní dno, pomocí venušiných kuliček, dokáží své protějšky dovést k milostným prožitkům, které nikdy dříve nezažili. Tyto venušiny kuličky si můžete pořídit za velice příznivou cenu.


 


Chcete si zpevnit svaly v dámském přirození a zároveň zažít orgasmus? Neváhejte a kupujte tyto venušiny kuličky.

Venušiny kuličky - latexové - Další informace

Kód ero*w00039
Počet v balení 1
Materiál Latex
Barva Tělová
Průměr maximální (cm) 3,5
Voděodolnost / waterproof Ano

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19778104
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3554100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.022811,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01161546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012723,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3147100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,7122,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9521,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,104262,144
OBSERVER: log0.0006171,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3039100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040012,174,1202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001795361,856262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002711247,0880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01381320,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055862,3920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00791161,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01891431,944524,288
OBSERVER: inventory0.00401220,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01471203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.039111,155,6241,310,720
OBSERVER: reports0.038411,077,9361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0005169,752262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0071126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044615,679,8165,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,5760
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00301164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,240262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,752262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,464262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00151175,264262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5680
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,328262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,880262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,472262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,160262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,632262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1475100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0518271,396,8561,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00792948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.139112,895,4323,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.01121124,312262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00361016,568262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321184,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.104012,517,3042,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00371150,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0020490,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00831556,016786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00721548,816524,288
locale/currency0.00212221,592262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01221185,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,272262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,896262,144
CACHE_URL0.0030143,3360