dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Stříbrná štika

Kvalitní a zároveň levný vibrátor ve stříbrném provedení vyrobený z přílemného plastového materiálu. Tento stříbrný vibrátorsnadno nastavitelnou regulaci vibrace a je díky svému provedení výbornou volbou. Tento vibrátor rozhodně nezklame žádnou ženu.

Červený levný vibrátor - červená štika

Více pohledů

  • Červený levný vibrátor - červená štika
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 405,00 Kč

Naše cena: 219,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Stříbrná štika - Popis produktu

Kvalitní a zároveň levný vibrátor ve stříbrném provedení vyrobený z příjemného plastového materiálu. Tento stříbrný vibrátorsnadno nastavitelnou regulaci vibrace a je díky svému provedení výbornou volbou. Tento vibrátor rozhodně nezklame žádnou ženu.

Stříbrná štika - Další informace

Kód ero*v00003
Délka (cm) 17
Materiál Plast
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 2,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Stříbrná lesklá

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20430064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3789100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023711,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00431174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001911,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000313648262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3358100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010012,313,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,056262,144
OBSERVER: log0.0006171,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3253100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.042312,326,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01511347,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781161,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01361431,952524,288
OBSERVER: inventory0.00522266,672262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00931203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,155,6881,048,576
OBSERVER: reports0.017611,078,0161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,768262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043915,679,8165,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0006180,376262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,208262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0004173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,760262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,592262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,744262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00281164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,200262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,928262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,144262,144
BLOCK: product.info0.00141175,2480
BLOCK: product.info.media0.00051173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,128262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,392262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,600262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2005100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0689281,478,4402,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.191713,394,2323,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871124,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01341184,2080
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.159113,023,8483,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,256262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019147,472262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00389161,3440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00881556,032786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01122554,1041,048,576
locale/currency0.00224221,624262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02391270,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0069111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.018118,872262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00641113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00631111,5440
OBSERVER: tax0.0041112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020246,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01131279,536262,144
CACHE_URL0.0033150,2720