dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Skleněný anální kolík - Galileo Butt

Skleněné dildo pro Vaše milostné anální hrátky. Anální kolík se kterým zažijete nové milostné prožitky.
Skleněný anální kolík Galileo Butt

Více pohledů

  • Skleněný anální kolík Galileo Butt
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 929,00 Kč

Naše cena: 639,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Skleněný anální kolík - Galileo Butt - Popis produktu

Skleněný anální kolík Galileo Butt je určené pro ženy, které chtějí poznat nové milostné pocity při análních hrátkách. Anální kolík má hladký povrch pro snadnější zavádění. Při samotném zavádění do análního otvoru používejte lubrikační gely a dbejte na bezbolestnost. Toto anální dildo je vyrobeno z tvrzeného materiálu a tak se nemusíte obávat poranění při samotných milostných hrátkách.


 


Zajímavý tip k vyzkoušení. Dildo před samotným milostným prožitkem mírně ohřejte nebo jej dejte na chvilku zchladit do mrazícího boxu. S tímto dildem zažijete, to co jste si vždy přála jen v těch nejtajnějších snech. (Vždy, ale dbejte na bezbolestnost)

Skleněný anální kolík - Galileo Butt - Další informace

Kód ero*d00069
Délka (cm) 9,5
Materiál Tvrzené sklo
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 4,5
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Průhledné sklo
Přísavka Ne

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 329,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 22093240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3905100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,512786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.022711,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01151546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00471299,368262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,600262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3439100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,9922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3301100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.043912,300,5682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019101384,672524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01261333,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771165,016262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01481432,288262,144
OBSERVER: inventory0.00532267,008262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01041203,3200
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018611,155,6721,310,720
OBSERVER: reports0.018011,077,9921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046815,691,5205,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,512262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0006180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,848262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,832262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00092341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00321164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0012135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00151175,320262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,048262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,480262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,048262,144
BLOCK: product.clone_prices0.0007113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1950100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0637281,416,9761,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00803050,5760
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.186113,327,8323,407,872
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00891123,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311184,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.153912,958,8082,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0020147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521156,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,9280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00881556,016524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01132554,088524,288
locale/currency0.00234221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01841205,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0094111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.016118,7520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00631113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00621111,5440
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,5360
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01111278,928262,144
CACHE_URL0.0033149,528262,144