dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Kategorie sexshopu Dildo-Vibrator.cz - Připínací sady, Strap-On


V kategorii Připínací penisy naleznete erotické pomůcky určené převážně pro ženy. Připínací penisy pro ženy jsou hodně vyhledávané k dráždění partnerek, ale také svých partnerů. (Tzv. Strap-On.) Připínací penisy si můžete pořídit v různých velikostech, barvách, s vibrací nebo bez vibrace.

 

položek: 17

na stránku

Nastavit vzestupně

položek: 17

na stránku

Nastavit vzestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18350080, emalloc: 17945920
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4604100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005913760
mage::app::init::stores0.023311,692,1121,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,496786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361171,496262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4174100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010012,303,1042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9521,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,120262,144
OBSERVER: log0.0006171,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4069100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.032641,328,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01314187,6880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,504262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,176262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,736262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042014,776,0244,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566960
BLOCK: root0.0005180,384262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,752262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002377136,9680
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151172,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,912262,144
BLOCK: right.poll0.00271164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071284,328262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00801520,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01303426,896262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.05283120,896786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02123506,848262,144
BLOCK: product_list0.0004196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,384262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3145100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008536960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1199371,293,7281,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01053864,2080
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.301714,034,6164,194,304
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00801124,176262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00555211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,9200
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281182,0720
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml0.231413,104,6083,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01501496,360262,144
OBSERVER: tax0.00921260,3840
OBSERVER: inventory0.00461182,664262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005134,9840
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.140411,282,2161,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0049111,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031789,3360
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.067617736,400524,288
locale/currency0.002434221,624262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003179520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003176800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0023126,8480
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03451485,056524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.01923400
CACHE_URL0.00821118,2720