dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Kategorie sexshopu Dildo-Vibrator.cz - Připínací sady, Strap-On


V kategorii Připínací penisy naleznete erotické pomůcky určené převážně pro ženy. Připínací penisy pro ženy jsou hodně vyhledávané k dráždění partnerek, ale také svých partnerů. (Tzv. Strap-On.) Připínací penisy si můžete pořídit v různých velikostech, barvách, s vibrací nebo bez vibrace.

 

položek: 17

na stránku

Nastavit vzestupně

položek: 17

na stránku

Nastavit vzestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18784808
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4768100
mage::app::init::system_config0.0013133,2960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351642,336786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023511,692,0881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,416524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00491299,392262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,624262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371171,5040
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4282100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013612,672,3602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191147,3760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005311,799,0001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4141100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.034141,328,2641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01374187,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,4640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00634221,584262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00604217,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,432262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1760
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003115,8400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.067314,733,4644,718,592
BLOCK: formkey0.00061145,464262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008566960
BLOCK: root0.0006180,3360
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,288262,144
BLOCK: top.links0.0004184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,144262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,2480
BLOCK: footer0.00051113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002277136,9680
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00291164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0005192,1200
BLOCK: currency0.0005173,3680
BLOCK: category.products0.03031520,664786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00953427,032262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.06803120,912524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02073506,848262,144
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2957100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008536960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1057371,293,6081,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01053864,2080
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.282614,033,5604,194,304
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00841123,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00535211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,9200
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311182,024262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,496262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml0.223813,104,6643,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01441496,352262,144
OBSERVER: tax0.00881260,376262,144
OBSERVER: inventory0.00441182,6640
OBSERVER: giftmessage0.0005134,9840
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.134611,282,1761,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048111,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031789,3360
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.065817736,400786,432
locale/currency0.002434221,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003179520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003176800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0023126,8400
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.02211484,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.01903400
CACHE_URL0.00831117,3040