dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you

Tento připínací penis pro ženy je vybavený univerzální velikostí kalhotek a tak jej může používat drtivá většina žen. Připínací penis je určený pro Vaše milostné potěšení.
Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you

Více pohledů

  • Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 1 199,00 Kč

Naše cena: 789,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you - Popis produktu

Připínací penisy 3v1 - 2 for me 1 for you jsou určeny pro ženy a vyrobené z latexevého materiálu. Jedná se celkem o tři dilda v jedné sadě. Tento připínací penis jsou vlastně tři erotické pomůcky v jedné. Dilda jsou určena k dráždění obou partnerek současně.


 


Rozměry dild:



  • anální dildo má délku 9,5 cm a šířku 2,7 cm

  • vaginální dildo má délku 13 cm a šířku 3,5 cm

  • externí vaginální dildo má délku 14 cm a šířku 3,7 cm

  • kalhotky univerzální velikosti


 

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you - Další informace

Kód ero*d00087
Délka (cm) 13, 9,5 a 14
Materiál Latex
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 2,7
Průměr maximální (cm) 3,7
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Černá
Přísavka Ne

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21698960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3572100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023611,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00501299,352262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00141193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3085100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,7922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9521,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2947100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040112,309,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0017101384,640262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01341344,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00761163,848262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01551432,024524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,136262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01101203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,155,7201,310,720
OBSERVER: reports0.017611,078,0481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8800
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047315,691,6965,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,864262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,448262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,448262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,640262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00161175,368262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,056262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,504262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0007113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,304262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003173,008262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1623100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0607271,417,5441,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00792948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.153612,924,5283,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00911123,7440
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01341184,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.120812,557,0082,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01401384,088524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521157,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00307132,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00871556,064524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00761548,856524,288
locale/currency0.00212221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01871205,064524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008315920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,8720
CACHE_URL0.0032146,0640