dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you

Tento připínací penis pro ženy je vybavený univerzální velikostí kalhotek a tak jej může používat drtivá většina žen. Připínací penis je určený pro Vaše milostné potěšení.
Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you

Více pohledů

  • Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 1 199,00 Kč

Naše cena: 789,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you - Popis produktu

Připínací penisy 3v1 - 2 for me 1 for you jsou určeny pro ženy a vyrobené z latexevého materiálu. Jedná se celkem o tři dilda v jedné sadě. Tento připínací penis jsou vlastně tři erotické pomůcky v jedné. Dilda jsou určena k dráždění obou partnerek současně.


 


Rozměry dild:



  • anální dildo má délku 9,5 cm a šířku 2,7 cm

  • vaginální dildo má délku 13 cm a šířku 3,5 cm

  • externí vaginální dildo má délku 14 cm a šířku 3,7 cm

  • kalhotky univerzální velikosti


 

Připínací penisy pro ženy 3v1 - 2 for me 1 for you - Další informace

Kód ero*d00087
Délka (cm) 13, 9,5 a 14
Materiál Latex
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 2,7
Průměr maximální (cm) 3,7
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Černá
Přísavka Ne

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19945520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4010100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.024111,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01281546,504786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3579100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,952262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,064262,144
OBSERVER: log0.0007171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3469100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.044212,309,9842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019101384,6880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003011949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01531344,336524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781163,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01551432,088524,288
OBSERVER: inventory0.00411220,168262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01121203,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,155,6321,048,576
OBSERVER: reports0.017611,077,9601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0574126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044215,679,7285,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,584262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,288262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,744262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00301164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,2000
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,680262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,920262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: product.info0.00141175,3440
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,104262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0010114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,1120
BLOCK: product.info.container10.0004172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,576262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1605100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0599271,417,4881,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00752948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.151912,925,7362,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00861124,416262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00454511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321184,2000
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.120112,556,9282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0021147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00531157,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00327132,9040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861556,000786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751548,792786,432
locale/currency0.00222221,608262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01861205,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0020145,8720
CACHE_URL0.0032147,040262,144