dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Mini vibrátor - modrý

Kvalitní a zároveň levný mini vibrátor v modré barvě, který je vyrobený z příjemného plastového materiálu. Vibrátorsnadno nastavitelnou regulaci vibrace otočným ovládáním a díky své velikosti se snadno schová do každé kabelky. Vibrátor je díky svému provedení výbornou volbou pro začínající i náročné uživatelky erotických pomůcek.

Mini vibrátor - modrý. Ideální na cesty

Více pohledů

  • Mini vibrátor - modrý. Ideální na cesty
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 401,00 Kč

Naše cena: 209,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Mini vibrátor - modrý - Popis produktu

Kvalitní a zároveň levný mini vibrátor v modré barvě, který je vyrobený z příjemného plastového materiálu. Vibrátorsnadno nastavitelnou regulaci vibrace otočným ovládáním a díky své velikosti se snadno schová do každé kabelky. Vibrátor je díky svému provedení výbornou volbou pro začínající i náročné uživatelky erotických pomůcek.


 


Mini vibrátor - modrý - Další informace

Kód ero*v00335
Kategorie dle výrobce Ostatní zboží/Žerty
PRO ŽENY/Vibrátory/Gelové

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19641136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4046100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005213760
mage::app::init::stores0.023711,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000311648262,144
mage::dispatch::routers_match0.3618100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015912,313,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0031253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0010176,056262,144
OBSERVER: log0.0009171,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3449100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00251127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040312,101,6082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001691346,704262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002710845,528262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01241310,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055458,136262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00631162,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01181431,976262,144
OBSERVER: inventory0.00391220,0880
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00761203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.027611,155,6321,048,576
OBSERVER: reports0.027011,077,9601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0083126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043815,678,9845,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,5760
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,360262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,240262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0004172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,336262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,136262,144
BLOCK: product.info0.00141174,640262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,336262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,952262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00241277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2056100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008546960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0540341,267,0641,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00963660,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.196812,830,8562,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00871124,768262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,632262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00525211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,9200
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291184,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.165112,462,2322,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01331384,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0017147,448262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01091157,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861556,048786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01072554,160786,432
locale/currency0.00224221,592262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0590159,9600
frontend/default/_1sexshop/template/page/js/calendar.phtml0.001418,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0059119,2640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.004119,9680
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0013126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003415920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0017145,8720
CACHE_URL0.0035153,480262,144