dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

LONA lubrikační gel - ANÁLNÍ 130ml

Lona anal je lubrikační gel založený na vodní bázi. Gel je bez parfemace, barviv a přísad. Používá se hlavně, jako doplněk k análnímu sexu, ale použít se dá i při klasických milostných hrátkách. Jedná se o nejžádanější lubrikační gel. DOPORUČUJEME!!!

Kvalitní a levný lubrikační gel LONA - ANÁLNÍ 130 ml
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 160,00 Kč

Naše cena: 119,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

LONA lubrikační gel - ANÁLNÍ 130ml - Popis produktu

Lona anal je lubrikační gel založený na vodní bázi. Gel je bez parfemace, barviv a přísad. Používá se hlavně, jako doplněk k análnímu sexu, ale použít se dá i při klasických milostných hrátkách. Jedná se o nejžádanější lubrikační gel. DOPORUČUJEME!!!


 


Návod k použití:

Před použitím gelu naneste malé množství na vaše předloktí. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte jej používat. Výrobek ke určen pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v chladu a temnu.Obsah: 130 ml


 


Všechny výrobky značky LONA naleznete pod tímto odkazem: lubrikační gely a masážní oleje LONA


LONA lubrikační gel - ANÁLNÍ 130ml - Další informace

Kód ero*g00097s
Objem (ml) 130
Chutě Bez chutě
Vůně Bez vůně
Báze Vodní báze

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20578632
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3366100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023711,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01221546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013723,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00501299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001911,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2934100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010912,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,798,9761,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2820100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,680262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.039312,154,8162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001694358,040262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811146,6720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01321317,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055761,3200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751161,632262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01181432,024262,144
OBSERVER: inventory0.00431220,1600
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00731203,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018611,155,6881,048,576
OBSERVER: reports0.018011,078,0161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0111126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043815,691,7125,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,368262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,248262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,112262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,368262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,760262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,192262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,336262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,480262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141175,344262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,344262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,912262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00231277,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,096262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,200262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,648262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1468100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0526271,441,4081,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00752948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.137912,940,6003,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00891123,736262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00454511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291184,200262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.105912,573,7682,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01341384,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00381150,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0018490,3280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2560
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00821556,088786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00711548,888524,288
locale/currency0.00202221,624262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01351227,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,920262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015148,680262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,2640
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,8720
CACHE_URL0.0029143,8640