dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop intimní šperky pro ženy.

 

Kategorie sexshopu Intimní šperky. Intimní šperky jsou určené pro Vaše milostné hrátky. Chcete být ještě více svůdná? Rozhodně si také pořiďte svůj intimní šperk. Každá žena by měla mít svůj erotický šperk. Jen s tímto intimním doplňkem se stanete tou pravou milenkou...

položek: 76

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 76

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19398656, emalloc: 19145056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0251100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023311,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000416672262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116400
mage::dispatch::routers_match0.9833100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,944262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,798,9761,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.9724100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,928262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036741,327,8561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01614187,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,4000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01774221,528262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01744217,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,248262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00111159,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0125120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042014,733,4804,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006566960
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,264262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0074252447,7680
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,656262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,9920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,912262,144
BLOCK: right.poll0.00281164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,224262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,336262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00781520,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.018731,020,9761,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.12543449,9441,310,720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04223661,7680
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8535100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00171126960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.3371961,406,6001,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.029397168,0480
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.824115,503,7925,767,168
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00841124,296262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.011511111,200262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.005311120,4720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291182,0240
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml0.765814,451,2244,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02341633,5040
OBSERVER: tax0.01091276,9280
OBSERVER: inventory0.01051289,6080
OBSERVER: giftmessage0.0013148,6080
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,9200
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.565311,428,7041,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0046110,8720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.001376397,5760
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.2744761,027,4801,310,720
locale/currency0.0037151221,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0011769360
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0010766800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0024126,8080
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.02191485,0960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.03543400
CACHE_URL0.02481362,880524,288