dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop intimní šperky pro ženy.

 

Kategorie sexshopu Intimní šperky. Intimní šperky jsou určené pro Vaše milostné hrátky. Chcete být ještě více svůdná? Rozhodně si také pořiďte svůj intimní šperk. Každá žena by měla mít svůj erotický šperk. Jen s tímto intimním doplňkem se stanete tou pravou milenkou...

položek: 76

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 76

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20252544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0313100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023511,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,352262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,8560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.9837100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,682,9122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201158,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0481,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.9701100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.036141,328,0561,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,920524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01604187,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01784221,560262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01754217,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,464262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,2160
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0082120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.045914,733,5764,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,520262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,280262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0071252447,7680
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121142,032262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00331164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081272,2080
BLOCK: google_analytics0.0004166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0004171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0014136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0004172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00081240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0004177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: currency0.0004173,3680
BLOCK: category.products0.00881520,752786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0012235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.022131,020,984786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.15483449,6881,572,864
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04393661,7200
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,384262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8522100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00171126960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.3333961,406,680786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.028197168,0480
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.822815,503,0965,767,168
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,568262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.011511111,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.005311120,4720
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291182,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,496262,144
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml0.751014,451,8484,718,592
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02451633,4560
OBSERVER: tax0.01131276,4560
OBSERVER: inventory0.01111290,1120
OBSERVER: giftmessage0.0013148,5360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,8240
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.524311,429,0961,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047110,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.001276397,5760
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.2585761,027,504786,432
locale/currency0.0035151221,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0011768880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0010766800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,8080
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03541485,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,4400
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.03583400
CACHE_URL0.02461361,912524,288