dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Gelový vibrátor - ROD the Invader

Realistický vibrátor ROD the Invader v tělové barvě. Gelový vibrátor, který nenechá žádnou náročnou ženu chladnou. Realistický vibrátor ROD the Invader je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor ROD je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami.


Gelový vibrátor - ROD the Invader

Více pohledů

  • Gelový vibrátor - ROD the Invader
  • Gelový vibrátor - ROD the Invader
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme následující pracovní den

Běžná cena: 598,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Gelový vibrátor - ROD the Invader - Popis produktu

Realistický vibrátor ROD the Invader v tělové barvě. Gelový vibrátor, který nenechá žádnou náročnou ženu chladnou. Realistický vibrátor ROD the Invader je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor ROD je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami. Tyto přednosti jsou jeho hlavní chloubou, které dokážou rozdovádět každou náruživou ženu. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi.


 


Vibrátor má postupnou regulaci vibrace a tak si příjemné prožitky můžete krásně dávkovat dle svých představ.

Gelový vibrátor - ROD the Invader - Další informace

Kód ero*v00234
Délka (cm) 19
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 4
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20684504
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3864100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005213760
mage::app::init::stores0.029011,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01441546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0004114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003126960
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00411159,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3374100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011612,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,952262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,798,9441,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3250100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,656262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,680262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.045212,331,0562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0022102388,488262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01401347,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00791166,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01871431,992262,144
OBSERVER: inventory0.00421220,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01431203,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.024411,155,7121,310,720
OBSERVER: reports0.023511,078,0241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0014137,880262,144
OBSERVER: sendfriend0.0006169,752262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002212160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044215,691,7285,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,496262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,696262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,816262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6560
BLOCK: right.poll0.00321164,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,424262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,792262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,464262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00151175,304262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,896262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,480262,144
BLOCK: product.review.form0.00221277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0005113,112262,144
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,672262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1786100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0816271,484,2561,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00772948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.169912,996,7603,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00881124,400262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301184,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.138012,627,5362,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01351384,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.02161160,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00389161,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861556,032524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00741548,832524,288
locale/currency0.00212221,616262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02401270,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005215920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,2640
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,8720
CACHE_URL0.0032148,376262,144