dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Gelový vibrátor - ROD the Invader

Realistický vibrátor ROD the Invader v tělové barvě. Gelový vibrátor, který nenechá žádnou náročnou ženu chladnou. Realistický vibrátor ROD the Invader je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor ROD je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami.


Gelový vibrátor - ROD the Invader

Více pohledů

  • Gelový vibrátor - ROD the Invader
  • Gelový vibrátor - ROD the Invader
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 598,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Gelový vibrátor - ROD the Invader - Popis produktu

Realistický vibrátor ROD the Invader v tělové barvě. Gelový vibrátor, který nenechá žádnou náročnou ženu chladnou. Realistický vibrátor ROD the Invader je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor ROD je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami. Tyto přednosti jsou jeho hlavní chloubou, které dokážou rozdovádět každou náruživou ženu. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi.


 


Vibrátor má postupnou regulaci vibrace a tak si příjemné prožitky můžete krásně dávkovat dle svých představ.

Gelový vibrátor - ROD the Invader - Další informace

Kód ero*v00234
Délka (cm) 19
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 4
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21790752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4303100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,512786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023411,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00471299,368262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,600262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3836100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012512,682,8722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00171157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3706100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.041012,331,0162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019102388,448262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,240262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01401347,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741166,016262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01551432,072524,288
OBSERVER: inventory0.00411220,152262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01131203,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025711,155,7201,310,720
OBSERVER: reports0.025111,078,0481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0096126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.077615,691,5765,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,480262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0022827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,832262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,152262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0044474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.01081164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,272262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0108177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00301175,288262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,048262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0014111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,480262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: options_js0.001115,7360
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,472262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0015112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,984262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1825100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0678271,484,1681,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00872948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.166212,995,2003,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.01171123,704262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00431016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01301184,2000
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.126112,627,3282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01351384,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00641160,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00399161,336524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861555,952524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751548,752524,288
locale/currency0.00222221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02551270,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004715920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019150,2640
OBSERVER: bundle_observer0.0017145,8720
CACHE_URL0.0034147,360262,144