dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Gelový vibrátor - Pink

Levný a velmi kvalitní gelový vibrátor, který je vhodný pro anální, tak i vaginální dráždění.
Gelový vibrátor - Pink

Více pohledů

  • Gelový vibrátor - Pink
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 420,00 Kč

Naše cena: 279,00 Kč

Popis produktu Další informace Možná Vás zaujme i následující Máte dotaz?

Gelový vibrátor - Pink - Popis produktu

Štíhlý růžovočervený vibrátor. Vibrátor je široký pouze 2,5cm a tak jej můžete použít, jako vaginální, tak i pro anální dráždění. Naleznete zde, tedy dva vibrátory v jednom. Tento vibrátor je tím správným pomocníkem, při Vašich milostných hrátkách. Větší prožitek zaručuje dostatečná lubrikace. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi.

Gelový vibrátor - Pink - Další informace

Kód ero*v00182
Délka (cm) 17
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 1x AA baterie
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 2,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Růžová

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22185584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5965100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,496786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024611,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01331546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00471299,328262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,560262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.5480100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.021212,682,7602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008311,798,9201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0053176,0880
OBSERVER: log0.0052171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5263100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00441127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0059148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.049012,328,9362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0017102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01321347,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751163,832262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01611432,296524,288
OBSERVER: inventory0.00542266,976262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01171203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.029011,155,6481,310,720
OBSERVER: reports0.028411,077,9761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0045126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.090215,691,5205,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,536262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013847120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010846960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,832262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,736262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0077192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072341,0640
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.01321128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6560
BLOCK: right.poll0.01111164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0012135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141175,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0004172,040262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.01861277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,432262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0007112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,320262,144
BLOCK: productalert.price0.0013173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,984262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3200100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007496960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1194281,479,2801,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.03143050,576262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.311213,392,4723,670,016
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.02771123,624262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00981016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234612,1520
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.03541184,2160
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.236613,023,8403,145,728
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01441384,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01561156,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00409161,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01561555,968524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01802554,040524,288
locale/currency0.00224221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0040119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02991270,416524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0082111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.016418,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00641113,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00631111,544262,144
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,952262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0020246,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017140,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01111278,592262,144
CACHE_URL0.0032148,6560