dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Durex Play Massage gel 2v1 s Ylang Ylang - 200ml

Luxusní masážní olej Durex Play Massage s velice příjemnou vůní a smyslnou vůní Ylang Ylang. Tento masážní gel má aromaterapeutické účinky. Květy Ylang Ylang se používají kvůli speciálnímu efektu snižujícímu vysoký krevní tlak a také kvůli smyslným účinkům na erotické podvědomí. V indonésii jsou květy této rostliny dekorovány postele novomanželů, protože se věří, že v nich probudí tajné touhy.

Durex Play Massage gel 2v1 s Ylang Ylang - 200ml
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 379,00 Kč

Naše cena: 274,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Durex Play Massage gel 2v1 s Ylang Ylang - 200ml - Popis produktu

Luxusní masážní olej Durex Play Massage s velice příjemnou vůní a smyslnou vůní Ylang Ylang. Tento masážní gel má aromaterapeutické účinky. Květy Ylang Ylang se používají kvůli speciálnímu efektu snižujícímu vysoký krevní tlak a také kvůli smyslným účinkům na erotické podvědomí. V indonésii jsou květy této rostliny dekorovány postele novomanželů, protože se věří, že v nich probudí tajné touhy.


 


Durex Play Massage gel 2v1 s Ylang Ylang - 200ml je lubrikační gel na vodní bázi a zároveň masážní prostředek. Tento gel není mastný a je použitelný s kondomy. Velmi lehce se smývá a nešpiní prádlo. Masážní olej je ideální pro Vaši smyslnou erotickou masáž.


 


Obsah: 200 ml.





Durex Play Massage gel 2v1 s Ylang Ylang - 200ml - Další informace

Kód ero*o00024
Objem (ml) 200
Chutě Ylang Ylang
Vůně Ylang Ylang
Báze Vodní báze

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21755360
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3380100
mage::app::init::system_config0.0013133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351642,552786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024911,855,6001,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013723,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,368262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2887100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,9042,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2749100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,720262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,7120
__EAV_LOAD_MODEL__0.037512,155,0642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001694358,056262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002711146,6720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01271317,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055761,3200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00731161,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01391432,144524,288
OBSERVER: inventory0.00391220,184262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00981203,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017311,155,8401,310,720
OBSERVER: reports0.016811,078,1281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,5440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,520262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044915,691,7365,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013827120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,808262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,272262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,656262,144
BLOCK: right.poll0.00311164,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0004172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: product.info0.00141175,448262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,048262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,472262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1501100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0545271,441,2721,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00782948,8160
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.141612,941,1283,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,8080
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01331184,2000
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.109412,573,8562,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01411384,152524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0021147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391150,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0019490,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861555,984524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751548,784524,288
locale/currency0.00222221,5760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01411227,416524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9200
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008115920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0019145,8720
CACHE_URL0.0029144,360262,144