dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie dildo či dilda

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy a potěšení žen. Naleznete zde erotické pomůcky tzv. DILDO. Dildo jsou také někdy nazývané umělé penisy. Při výrobě dild jsou používané různé druhy materiálů, ale vždy jen ty, které jsou zdravetně nezávadné. Jsou různě tvarované gely, silikony až po např. tvrzené skleněné dildo či také porcelánové dildo.

 

Výhodou použití skleněných či porcelánových materiálů je možnost zahřátí či naopak zamražení dilda před samotným použití. Vaše milostné hrátky, tak dostanou úplně jiný rozmět. Vždy, ale je nutné dbát na bezbolestnost a bezpečné použití výrobků. Z katalogu erotických výrobků na sexshopu Dildo-Vibrator.cz si jistě vybera každá i ta nejnáročnější žena.

položek: 144

na stránku

Nastavit vzestupně

položek: 144

na stránku

Nastavit vzestupně
[profiler]
Memory usage: real: 21757952, emalloc: 20922056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5914100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,400524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023311,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,496786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00431171,496262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match1.5486100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009812,303,1762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9761,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,160262,144
OBSERVER: log0.0006171,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5383100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,800262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,904262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.032441,328,6721,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,912524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01304188,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00434103,3840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,472262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,224262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.063714,733,6164,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566960
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,272262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0126444788,7600
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,9920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,952262,144
BLOCK: right.poll0.00281164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,216262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,752262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,464262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.02951520,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.029631,705,8561,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.23953878,8642,883,584
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001632160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06953835,1680
BLOCK: product_list0.0004196,992262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00441231,392262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,296262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4255100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00291806960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.57561641,543,480262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0491165287,7280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.374817,277,9927,864,320
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00841124,296262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.018617911,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.008617929,1760
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01321182,0480
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.315016,075,8246,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03261786,1200
OBSERVER: tax0.01431293,4480
OBSERVER: inventory0.01531410,8720
OBSERVER: giftmessage0.0022163,4320
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7120
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.981711,614,5041,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048110,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0025144752,7840
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.48821441,370,0480
locale/currency0.0047287226,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00191449920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00201446640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,9440
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0027126,7840
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.02251485,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.05673400
CACHE_URL0.04581663,632786,432