dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie dildo či dilda

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy a potěšení žen. Naleznete zde erotické pomůcky tzv. DILDO. Dildo jsou také někdy nazývané umělé penisy. Při výrobě dild jsou používané různé druhy materiálů, ale vždy jen ty, které jsou zdravetně nezávadné. Jsou různě tvarované gely, silikony až po např. tvrzené skleněné dildo či také porcelánové dildo.

 

Výhodou použití skleněných či porcelánových materiálů je možnost zahřátí či naopak zamražení dilda před samotným použití. Vaše milostné hrátky, tak dostanou úplně jiný rozmět. Vždy, ale je nutné dbát na bezbolestnost a bezpečné použití výrobků. Z katalogu erotických výrobků na sexshopu Dildo-Vibrator.cz si jistě vybera každá i ta nejnáročnější žena.

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 23330816, emalloc: 22202640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7845100
mage::app::init::system_config0.0014133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,568786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.024911,855,6001,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00491299,352524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,360262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361159,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match1.7346100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013512,682,8962,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,799,0401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7206100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,840262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,944262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.034541,328,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,936524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,880524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01384188,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00464103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,624262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,288262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,792262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041714,733,4804,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566960
BLOCK: root0.0006180,352262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,256262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0128444788,800262,144
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,640262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,912262,144
BLOCK: right.poll0.00271164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,496262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00761520,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.031631,705,8321,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.22013877,6322,883,584
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001632160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.25813835,4320
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,400262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6281100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00281806960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.59241641,542,680786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0497165287,7280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.579517,261,6808,126,464
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,640262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.018717911,168262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.008517929,192262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01291182,0240
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.505716,064,9126,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03261786,2080
OBSERVER: tax0.01441293,7360
OBSERVER: inventory0.01521410,6320
OBSERVER: giftmessage0.0022163,4560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.989511,609,2401,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047110,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0026144752,7840
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.48961441,369,344262,144
locale/currency0.0049287225,9600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00211441,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00191446320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,9520
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,7840
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03751485,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.05493400
CACHE_URL0.04381654,768786,432