dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie dildo či dilda

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy a potěšení žen. Naleznete zde erotické pomůcky tzv. DILDO. Dildo jsou také někdy nazývané umělé penisy. Při výrobě dild jsou používané různé druhy materiálů, ale vždy jen ty, které jsou zdravetně nezávadné. Jsou různě tvarované gely, silikony až po např. tvrzené skleněné dildo či také porcelánové dildo.

 

Výhodou použití skleněných či porcelánových materiálů je možnost zahřátí či naopak zamražení dilda před samotným použití. Vaše milostné hrátky, tak dostanou úplně jiný rozmět. Vždy, ale je nutné dbát na bezbolestnost a bezpečné použití výrobků. Z katalogu erotických výrobků na sexshopu Dildo-Vibrator.cz si jistě vybera každá i ta nejnáročnější žena.

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21025864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6268100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024011,692,0641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01221546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013703,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00491299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001911,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match1.5833100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,944262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,799,0721,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5723100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033841,328,7121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01414188,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00434103,4000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00634221,488262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00614217,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,2240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,7360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001212160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.063814,733,5924,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,512262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566880
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0129444788,7600
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,392262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111142,032262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00271164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,048262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,376262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,368262,144
BLOCK: category.products0.03041520,760524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.032931,705,8881,835,008
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.24083878,3602,883,584
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001632160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06843835,3600
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,400262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4581100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00301806960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.60511641,541,072786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0504165287,7280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.408917,260,8088,126,464
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00811123,624262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.019017911,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.008617929,1760
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281182,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.336316,063,9686,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03171785,9920
OBSERVER: tax0.01381293,7680
OBSERVER: inventory0.01481410,4480
OBSERVER: giftmessage0.0022163,4320
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml1.010711,607,520786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048110,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0027144752,7840
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.50271441,367,664262,144
locale/currency0.0050287223,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00201449120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00201447280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006148,2000
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,7840
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.03621485,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.05533400
CACHE_URL0.04441654,768786,432