dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie dildo či dilda

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy a potěšení žen. Naleznete zde erotické pomůcky tzv. DILDO. Dildo jsou také někdy nazývané umělé penisy. Při výrobě dild jsou používané různé druhy materiálů, ale vždy jen ty, které jsou zdravetně nezávadné. Jsou různě tvarované gely, silikony až po např. tvrzené skleněné dildo či také porcelánové dildo.

 

Výhodou použití skleněných či porcelánových materiálů je možnost zahřátí či naopak zamražení dilda před samotným použití. Vaše milostné hrátky, tak dostanou úplně jiný rozmět. Vždy, ale je nutné dbát na bezbolestnost a bezpečné použití výrobků. Z katalogu erotických výrobků na sexshopu Dildo-Vibrator.cz si jistě vybera každá i ta nejnáročnější žena.

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 21520400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7372100
mage::app::init::system_config0.0014133,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,552786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005313760
mage::app::init::stores0.023511,692,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00461299,328262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,560262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match1.6890100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012612,682,8402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9841,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6758100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.053441,328,8241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001590342,888524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02784188,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.02344221,560262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.02314217,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00801284,464262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00111159,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,8400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.100314,733,4804,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566880
BLOCK: root0.0005180,3360
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,264262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.01382119,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0127443786,9840
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,256262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00891164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,784262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.01791520,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.034121,570,6161,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.24582868,2402,883,584
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001622160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06872835,2880
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.01271231,384262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4881100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00281806960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.56521631,056,928262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0501164286,2320
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.438516,777,5367,602,176
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.01771123,680262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0067813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.026117911,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.015917929,1760
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.03411182,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.372816,065,8966,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03231786,1840
OBSERVER: tax0.01421293,5440
OBSERVER: inventory0.01501410,8560
OBSERVER: giftmessage0.0022163,4560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7120
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.995611,609,680786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047110,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0027144752,7920
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.49471441,370,240262,144
locale/currency0.0048287226,2160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00221449920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00201446800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,9920
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0025126,7440
CACHE_URL0.04481654,768786,432