dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sexshop Dildo-Vibrátor.cz - kategorie dildo či dilda

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy a potěšení žen. Naleznete zde erotické pomůcky tzv. DILDO. Dildo jsou také někdy nazývané umělé penisy. Při výrobě dild jsou používané různé druhy materiálů, ale vždy jen ty, které jsou zdravetně nezávadné. Jsou různě tvarované gely, silikony až po např. tvrzené skleněné dildo či také porcelánové dildo.

 

Výhodou použití skleněných či porcelánových materiálů je možnost zahřátí či naopak zamražení dilda před samotným použití. Vaše milostné hrátky, tak dostanou úplně jiný rozmět. Vždy, ale je nutné dbát na bezbolestnost a bezpečné použití výrobků. Z katalogu erotických výrobků na sexshopu Dildo-Vibrator.cz si jistě vybera každá i ta nejnáročnější žena.

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 144

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21162256
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5673100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.024211,692,0641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01281546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013703,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361159,800262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003166480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116720
mage::dispatch::routers_match1.5241100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010512,313,7442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0321,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,096262,144
OBSERVER: log0.0006171,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,072262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5131100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033541,328,7361,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,968524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236730,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01404188,2080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,9200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00434103,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,464262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,440262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,208262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,720262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,8400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.043114,776,1444,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008567120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007566880
BLOCK: root0.0005180,336262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0127444788,7600
BLOCK: catalog.topnav0.0004179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151172,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9120
BLOCK: right.poll0.00311164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081284,280262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0480
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: currency0.0003173,3680
BLOCK: category.products0.00871520,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.029831,705,7201,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.21423878,8722,883,584
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.001632160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06763833,8400
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4187100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00281806960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.57961641,543,424524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0490165287,7280
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml1.369717,264,4008,126,464
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00781124,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,1360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.018517911,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.008417929,1760
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01271182,0880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/category/view.phtml1.310616,065,9046,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.03151784,6320
OBSERVER: tax0.01371292,5520
OBSERVER: inventory0.01471410,2800
OBSERVER: giftmessage0.0022163,4560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/list.phtml0.985211,610,1521,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0046110,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0025144752,7840
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.49181441,370,0560
locale/currency0.0050287225,8160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.00201449840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.00191446320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006148,0320
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0032126,7840
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.02251485,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.05533400
CACHE_URL0.04441655,728786,432