dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Dárky, které obdržíte ke každé objednávce nad 500,-Kč.


7 důvodů proč dát přednost našemu sexshopu před konkurencí:


  1. Ke každé objednávce silikonový lubrikační gel ZDARMA
  2. přenosná SLEVOVÁ kartička na příští nákup
  3. VŠECHNY objednávky nad 1499,-Kč doprava ZDARMA v ČR.
  4. 14 denní GARANCE vrácení zboží bez udání důvodu.
  5. 24 měsíců záruční lhůta
  6. Rychlá expedice zboží (Skladové zásoby u Vás doma již do 24hodin)
  7. Diskrétní dodání je na našem sexshopu samozřejmostí. Jistě Vás zajímá, jak bude Váš balíček vypadat !?


* Dárky získají zákazníci jejichž objednávka činí minimálně 500,-Kč vč. DPH (bez poštovného).

[profiler]
Memory usage: real: 13107200, emalloc: 12780280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.1587100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351642,416786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023011,692,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,464524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004143,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,392262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001811,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,624262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231158,2400
mage::dispatch::routers_match0.1122100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017512,682,7202,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022151,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,799,0481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0011176,000262,144
OBSERVER: log0.0008171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005120,040262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.0912100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.01481206,9600
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01471203,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111163,9840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,4080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0002114,7360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.00111216262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.031514,020,0243,932,160
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008547120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006546960
BLOCK: root0.0005180,3280
BLOCK: head0.00041164,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,800262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005193,288262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162114,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051628,6320
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,920262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003120,9840
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,1920
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,976262,144
BLOCK: right.poll0.00291164,5760
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,176262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: cms_page0.0012186,4320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00052146,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.0378100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005356960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.00811591,4480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00381626,5680
frontend/default/_1sexshop/template/page/3columns.phtml0.03201409,744524,288
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00811123,568262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0015711,6320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343411,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00163410,6160
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01281166,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
CACHE_URL0.0019128,5520