dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Černý hřebec - gelový vibrátor

Černý hřebec je vibrátor, který nenechá žádnou ženu chladnou. Realistický vibrátor Černý hřebec je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami.

Černý hřebec - gelový vibrátor
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 699,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Černý hřebec - gelový vibrátor - Popis produktu

Černý hřebec je vibrátor, který nenechá žádnou ženu chladnou. Realistický vibrátor Černý hřebec je vyrobený z příjemného gelového materiálu. Vibrátor je tvrdý, jako každý správný chlapík. Vibrátor má dokonale vytvarovaný žalud s vystouplými žilkami. Tyto přednosti jsou jeho hlavní chloubou, které dokážou rozdovádět každou náruživou ženu. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi.


 



  • - délka: 22 cm

  • - šířka: 3,5 - 4,5 cm

  • - barva: černá


 

Černý hřebec - gelový vibrátor - Další informace

Kód ero*v00235-1
Délka (cm) 22
Materiál Gel
Napájení Ano
Druh napájení 2x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3,5
Průměr maximální (cm) 4,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Černá

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 20021032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3407100
mage::app::init::system_config0.0013133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023311,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,504786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002126960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001711,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.2993100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009912,313,6722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2889100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040112,326,4242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002812050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01321347,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741161,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01561431,960524,288
OBSERVER: inventory0.00411220,112262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01131203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018511,155,6481,048,576
OBSERVER: reports0.017911,077,9761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,752262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046215,679,8245,505,024
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012826720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010826960
BLOCK: root0.0006180,376262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,592262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,768262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6560
BLOCK: right.poll0.00291164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,232262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,968262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,152262,144
BLOCK: product.info0.00151175,2880
BLOCK: product.info.media0.00051173,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,096262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,488262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,384262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0006113,1120
BLOCK: product.info.container10.0004172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,576262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1620100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0646271,474,9121,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00752948,816262,144
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.153212,983,8403,145,728
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00881124,368262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214512,0240
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01311184,2240
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7760
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.121112,615,7442,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,272262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020147,488262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391150,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00419161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00861556,056786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00751548,856786,432
locale/currency0.00222221,584262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02441270,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004715920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,264262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019145,872262,144
CACHE_URL0.0032145,9760