dilda a vibrátory pro Váš pestřejší svět

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Bačkory ve tvaru prsou

Chcete být dome nepřehlédnutelní? Toto se Vám jednoznačně podaří s těmito bačkorami ve tvaru ženských prsou.

Bačkory ve tvaru prsou
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 450,00 Kč

Naše cena: 249,00 Kč

Popis produktu Další informace Máte dotaz?

Bačkory ve tvaru prsou - Popis produktu

Chcete být dome nepřehlédnutelní? Toto se Vám jednoznačně podaří s těmito bačkorami ve tvaru ženských prsou. Použitý materiál: 100% polyester. EU velikost 42-44.

Bačkory ve tvaru prsou - Další informace

Kód ero*i00159s-2

 

Máte dotaz?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře.

[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19609392
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3429100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024411,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012663,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00441174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_dildovibrator0.001911,2800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,344262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.2997100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010812,313,6802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9521,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,088262,144
OBSERVER: log0.0006171,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,064262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2884100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.038312,098,6482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001791346,728262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002710845,528262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01271309,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00065458,104262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771160,472262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00941432,032262,144
OBSERVER: inventory0.00421220,0880
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00501203,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018111,155,6321,048,576
OBSERVER: reports0.017511,077,9601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0164126,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048215,679,6325,505,024
BLOCK: formkey0.00061145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0006180,376262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0004175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,144262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082239,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,5760
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0033474,2560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,360262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00061138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00191128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0015138,6560
BLOCK: right.poll0.00311164,448262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,216262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9200
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,160262,144
BLOCK: product.info0.00131175,1760
BLOCK: product.info.media0.00041173,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,320262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,968262,144
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00241277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0010114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,400262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,0320
BLOCK: product.clone_prices0.0007113,1120
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1510100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008546960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0479341,260,8961,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01033660,9280
frontend/default/_1sexshop/template/page/vyrobek.phtml0.142212,802,3202,883,584
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/head.phtml0.00891124,280262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231016,5680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00535211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,9200
frontend/default/_1sexshop/template/page/html/header.phtml0.01351184,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/_1sexshop/template/catalog/product/view.phtml0.109712,434,0642,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020147,448262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00371150,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00871556,016786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01052554,128786,432
locale/currency0.00224221,624262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0058140,7120
frontend/default/_1sexshop/template/page/js/calendar.phtml0.001318,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0058119,2640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.004019,9680
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0012125,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0018145,8720
CACHE_URL0.0034150,6480